Zostaw swój kontakt, oddzwonimy!


E-mail:
Numer telefonu

x

O firmie

Jesteśmy licencjonowanym biurem nieruchomości które świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji.
Chcąc utrzymać najwyższe standardy pracy, niejednokrotnie posiłkujemy się pomocą prawną i merytoryczną wyspecjalizowanych podmiotów związanych z rynkiem obrotu nieruchomościami takich jak: Kancelarie Notarialne, Radcy Prawni, Rzeczoznawcy Majątkowi, Geodeci, Architekci, Banki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji.

By uczynić całą procedurę sprzedaży prostą i możliwie jak najmniej stresującą, w ramach świadczonych usług załatwiamy w Państwa imieniu wszystkie niezbędne formalności, poczynając od sprawdzenia Ksiąg Wieczystych, poprzez sporządzenie umowy przedwstępnej, doprowadzając do Aktu Notarialnego a kończąc na protokole zdawczo-odbiorczym.
W całym tym przebiegu kompletujemy wszystkie niezbędne dokumenty. Sprawdzamy czy istnieją jakiekolwiek przeszkody mogące utrudnić a czasami uniemożliwić sprzedaż nieruchomości. Na bieżąco informujemy też Państwa o przebiegu całego procesu.

Oferta którą wystawicie prywatnie czy to w prasie czy w internecie może "zginąć" pośród dziesiątek tysięcy ofert sprzedaży nieruchomości. Z nami Państwa nieruchomość nie dość, że pojawi się na naszej stronie internetowej to dodatkowo trafi do niemal wszystkich portali internetowych i innych mediów – a wszystko to bez żadnych wkładów z Państwa strony.
Niewątpliwym atutem jeśli chodzi o wybór naszego biura nieruchomości jest fakt, że w pracy kierujemy się rzetelnością i dużym doświadczeniem. Przekonaliśmy się wielokrotnie, że nasz udział w decyzjach i przedsięwzięciach klientów umożliwia realizację planów, które w pojedynkę często byłyby nieosiągalne.

Zapraszamy do naszego biura.

Image
Image